Hutbe

Tema: Hutbe | Lutja që kristalizon mendjet dhe bën të qajë zemrat! [20.07.2018]

Data: [20.07.2018]

Ligjërues: Elvis Naçi

Xhamia e Tabakëve, Tiranë

https://youtu.be/Z77sLaLEciI

Shto koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kohët e Namazit
20 August, 2018
Imsaku 4:11 am
Sabahu 5:48 am
Dreka 12:44 pm
Ikindia 4:32 pm
Akshami 7:39 pm
Jacia 9:10 pm
Tirana, Albania
Këtë e pëlqejnë %d blogues: