Vaza e Xhumasë

Tema: Çfarë do të ndodhë me ata njerëz në ditën e Gjykimit që do i kenë veprat e mira dhe të këqia njësoj?!

Data: 31.08.2018

Ligjërues: Elvis Naçi

Xhamia Tabakëve, Tiranë

Shto koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kohët e Namazit
24 September, 2018
Imsaku 4:56 am
Sabahu 6:23 am
Dreka 12:32 pm
Ikindia 3:57 pm
Akshami 6:41 pm
Jacia 8:03 pm
Tirana, Albania
Këtë e pëlqejnë %d blogues: