EKSKLUZIVE: Elvis Naçi jep lajmin, 20 mijë euro ushqime në muaj për nevojtarët (Foto)

Nje lajm i mrekullueshem
Fondacioni Firdeus ka vendosur te bleje çdo muaj 20 mije euro ushqime per te ushqyer me qindra dhe mijera Familje te varfera dhe me Femije jetim, falenderoj nga zemra Bamiresit, ata te cilet luten per ne dhe te gjithe ata qe na perkrahin shpirterishte! Zoti i Gjithesise na shperblefte dhe begatofte te gjitheve! Amin.

 

Fotografia e Elvis Naçi

Shto koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.