Aishja dhe Sidorela janë dy vajzat e Hasanit, babait hero që prekën zemrat e mbarë Shqiparisë. Aishja vajza e madhe përpos nuk ecën dhe lëviz ajo kishte dhimbje në veshka. Këto dhimbje, në formë krize vështirësonin jetën e Aishes. Fondacioni Firdeus nën drejtimin e Elvis Naçit i mundësoi kurimin në Spitalin Amerikan. Mjekët thanë se ky operacion rrezikonte 90% jetën e Aishes. Ata bënë disa ndërhyrje të lehta dhe fal Zotit Aishja është më mirë. Për të ndjekur emisionin e plotë kliko këtu.

Shto koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.