Elvis Naçi niset drejt Urxallës për të takuar nga afër familjen Mera. Rasti i familjes Mera u publikua emisionin që kaloi dhe shkaktoi shumë reagime. Familja Mera jetonte mes mjerimit, sëmundjeve dhe varfërisë ekstreme. Shpesh-herë teksa zgjoheshin në mëngjes gjenin gjarpërin në këmbët e tyre kjo për shkak se shtëpia e tyre është drejt rrënimit. Elvisi pa nga afër situatën dramatike ku kjo familje jetontë. Ai shprehet se ky ishtë një ndër rastet më të vështira që ishtë përballur. Kjo familje nuk ka as drita dhe as ujë. Jetonin mes territ dhe ferave që kishin përreth. Çfarë do ndodhë me këtë familje?! Na ndiqeni ka supriza.

Shto koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.